LVT - PODŁOGI WINYLOWE
INSPIROWANE NATURĄ

ELEGANCKIE PANELE WINYLOWE

LUKSUSOWE PODŁOGI W TWOIM DOMU

PROFESJONALNY MONTAŻ

PANELI WINYLOWYCH LVT

Montaż paneli winylowych

ZAPEWNIAMY – montaż paneli LVT w Opolu i woj. opolskim 

 

DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z NASZEJ WSPÓŁPRACY?

Jesteśmy firmą branżową zajmującą się specjalistycznym montażem klejonych paneli winylowych LVT. Działamy głównie na terenie Opola i województwa opolskiego.

Z pełnym zaangażowaniem pomagamy naszym klientom realizować projekty eleganckich, nowoczesnych podłóg w mieszkaniach i budynkach deweloperskich, obiektach komercyjnych, biurowych, handlowych, a także wykonujemy wymianę starych pokryć podłogowych, naprawę podłoża oraz montaż nowej podłogi LVT w mieszkaniach, kamienicach i domkach jednorodzinnych

Specjalizujemy się w montażu płytek i paneli winylowych klejonych – tzw. paneli LVT typu Dryback.

Posiadamy wysokie umiejętności w przygotowaniu profesjonalnego podłoża pod panele LVT. Fachowo wykonane posadzki są kluczem i gwarancją wytrzymałości oraz decydują o finalnym efekcie wizualnym podłogi.

Dla klientów indywidualnych układamy panele winylowe LVT w domach i mieszkaniach. Nasi  klienci chętnie wybierają eleganckie klejone podłogi LVT do otwartych salonów, sypialni, w korytarzach i reprezentacyjnej strefie wejściowej, jak również w gabinetach. Panele LVT z powodzeniem montujemy w domach w tzw. pomieszczeniach mokrych – kuchniach i łazienkach oraz przy zastosowaniu ogrzewania podłogowego pod panele LVT.

Proponujemy atrakcyjną kolekcję paneli winylowych dobranych do określonych projektów, wymogów pomieszczenia i preferencji klienta.

Oferujemy bogatą gamę produktów z kolekcji drewno, kamień lub innych nowoczesnych materiałów.

Kolekcje paneli LVT dostosowujemy indywidualnie do budżetu projektowego każdego inwestora.

Zapewniamy profesjonalne i eleganckie wykończenie podłogi poprzez:

 • staranne i fachowe wykonanie wylewek samopoziomujących
 • ułożenie paneli LVT zgodnie z ustalonym przez klienta wzorem
 • montaż listew przyściennych
 • eliminację listew progowych w drzwiach
 • niwelację różnicy poziomów przy łączeniach podłóg w przyległych pomieszczeniach
 • obróbkę trudno dostępnych elementów konstrukcyjnych
 • instalację paneli LVT na schodach.

Dodatkowo na życzenie klienta przeprowadzamy konserwację podłogi winylowej atestowanymi preparatami pielęgnacyjnymi dedykowanymi do płytek i paneli LVT.

Naszą ofertę kierujemy do przedsiębiorców i instytucji, jak również do klientów indywidualnych, którzy są na etapie aranżacji nowego mieszkania lub przygotowują się do remontu pomieszczeń i właśnie stanęli przed kuszącą możliwością posiadania pięknej, trwałej, łatwej w utrzymaniu Luksusowej Podłogi Winylowej w swoim domu. Gwarantujemy zadowolenie i komfort użytkowania na lata! Zapraszamy!

DLACZEGO POLECAMY DO MIESZKAŃ PANELE LVT KLEJONE?

 • Panele LVT klejone gwarantują najtrwalszą i najbardziej wytrzymałą w użytkowaniu podłogę przez długie lata po instalacji.
 • Nie wymagają renowacji, czy szczególnych zabiegów pielęgnacyjnych dlatego po położeniu podłogi jej dalsza eksploatacja nie wymaga dodatkowych kosztów.
 • Jako jedyne mogą być stosowane w tzw. „pomieszczeniach mokrych”: kuchniach, łazienkach, strefach SPA bez obawy o zniszczenie, przemoknięcie posadzki.
 • Są idealnym rozwiązaniem na ogrzewanie podłogowe, dobrze przewodzą ciepło, w dużych przestrzeniach salonu zapewniają równomierne rozłożenie ciepła.
 • Są stosunkowo niedrogie w porównaniu z pokryciami podłogowymi z naturalnych materiałów, czy z panelami winylowymi w innych systemach montażu,
  gdzie dla uzyskania pełni parametrów paneli wymagane jest zastosowanie dodatkowych kosztownych podkładów, mat, czy preparatów antypoślizgowych.

JAKIE SĄ SYSTEMY MONTAŻU PANELI LVT?

W sektorze podłóg winylowych dostępne są panele LVT w różnych systemach montażowych. Najpopularniejsze z nich to:

 • panele przyklejane do podłoża – typu Dryback (panele LVT klejone na stałe do podłogi za pomocą kleju montażowego; dają najtrwalszą i niezawodną podłogę; do salonów, pomieszczeń mokrych i na ogrzewanie podłogowe, montaż wymaga fachowej wiedzy i profesjonalnie przygotowanego bardzo gładkiego podłoża)
 • panele instalowane w systemie „Loos Lay” (bezklejowy montaż paneli, duża powierzchnia płyt, większa grubość i ciężar panela oraz antypoślizgowa warstwa spodnia dają stabilność podłodze, do użytku po 24 h od położenia, łatwy montaż i demontaż, do ponownego wykorzystania lub recyklingu)
 • panele z systemem „Clik” (szybki system montażu na sucho, bez kleju, panele spinane są ze sobą przez tzw. zamek PCV będący boczną krawędzią panela, tworząc spójną podłogę, często stosowane z matami podkładowymi, podłoga łatwa w układaniu i reinstalacji, do ponownego wykorzystania lub recyklingu)
 • płytki typu „puzzle” (ekspresowy montaż do użytku od razu po instalacji, natychmiastowy efekt w krótkim czasie, nie wymaga specjalistycznego podłoża, ani fachowych umiejętności, duży format płytek, do pomieszczeń komercyjnych, na wystawy, ekspozycje na targach, do ponownego użycia i reinstalacji)

 

Email

satomopole@gmail.com

Telefon

+48 602 45 29 45

Adres

ul. Brynicka 7A
45-920 Opole

ul. Brynicka 7A
45-920 Opole