LVT - PODŁOGI WINYLOWE
INSPIROWANE NATURĄ

ELEGANCKIE PANELE WINYLOWE

LUKSUSOWE PODŁOGI W TWOIM DOMU

PROFESJONALNY MONTAŻ

PANELI WINYLOWYCH LVT

Panele Winylowe

– promocja LVT –

JAK UZYSKAĆ STYLOWĄ PODŁOGĘ LVT W ATRAKCYJNEJ CENIE?

Rynek wykładzin podłogowych dysponuje ogromnym wachlarzem paneli winylowych.
Rozpiętość cenowa paneli LVT jest równie duża co ich bogata oferta.
Zależy od gatunku produktów, użytych do produkcji paneli komponentów mających wpływ na ich wytrzymałość i parametry użytkowe, przeznaczenia pomieszczeń, w których będą instalowane oraz jakości szaty graficznej decydującej o uzyskanym efekcie wizualnym podłogi.

Inwestorzy i projektanci nierzadko mierzą się z ograniczeniami budżetowymi dotyczącymi podjętych projektów. Chcąc zrealizować montaż nowej podłogi stają przed dylematem wyboru między rodzajem i zaletami materiału a użytecznością podłogi i jej atrakcyjnością od strony graficznej. Zwykle obniżając walory, tracimy na atrakcyjności i trwałości podłogi. Jakość i żywotność niedrogich, powszechnie dostępne produktów z linii marketowych pozostawia tu wiele do życzenia, a ich wykorzystanie często nie daje satysfakcjonujących efektów wizualnych i zmusza w niedługim czasie do ponownej wymiany podłogi.

A przecież montaż podłogi to znaczący wydatek w budżecie remontowym nie mówiąc już o przygotowaniach i czasowym nieładzie w pomieszczeniach, w których  odbywa się instalacja nowej podłogi. Dlatego dobrze jest zainwestować w lepszą jakość, która zaprocentuje w długotrwałym użytkowaniu. Warto postawić na profesjonalne, sprawdzone produkty w dobrej cenie i wybrać panele winylowe o jak najlepszych parametrach, atrakcyjnym dekorze i długiej żywotności.

PROMOCJA NA PANELE LVT MODULARI

Dbając o wysoką jakość produktów i przystępną cenę polecamy naszym klientów panele LVT w kolekcji MODULARI WOOD i MODULARI STONE o bardzo dobrych parametrach użytkowych, stylowym wzornictwie, spełniających w szerokim zakresie wymogi stawiane podłogom w przestrzeni mieszkalnych i komercyjnych. Posiadają 10 lat gwarancji na materiał, są bardzo trwałe, mają zabezpieczenie powierzchni powłoką SUPERGUARD, grubość warstwy użytkowej 0,55 mm, bardzo dobrą stabilność wymiarową <=0,05% i wysoką odporność na plamy. Grubość panela LVT MODULARI to zaledwie 2,5 mm, są bardzo dobrym produktem na ogrzewanie  podłogowe max. 270C. Ciche i ciepłe w użytkowaniu, idealne do domów, w których są zwierzęta – odporne na zarysowania łap i zapachy. Panele LVT łatwo utrzymać w czystości przez przecieranie ich wilgotnym mopem z mikrofazy. Do czyszczenia nie należy stosować mopa parowego, gdyż zbyt wysoka temperatura mopa ok. 1000C może niekorzystnie wpłynąć na panel, powodując jego miejscowe przykurczenie lub uszkodzenie.

Gwarantujemy atrakcyjną cenę na kolekcję paneli LVT MODULARI.

Kolekcja podłóg winylowych LVT MODULARI składa się z 10 kolorów: 8 paneli o wzorze drewna w realistycznych odcieniach, wiernie odwzorowujących naturalną strukturę drewnianej podłogi z widocznymi słojami i pojedynczymi sękami. Możemy wybrać panele LVT od jasnych beżowo – szarych odcieni dębu, poprzez głębiej nasycone  lekko miodowe lub ciemniejsze odcienie brązu. Uzupełnieniem kolekcji są płytki o fakturze  kamienia w 2 odcieniach: szarym z widocznymi ciemniejszymi przebarwieniami naturalnego kamienia oraz w odcieniu ciemnego grafitu.

Podłogi LVT MODULARI WOOD i MODULARI STON wniosą ponadczasowy efekt luksusowej podłogi i elegancji do domu na długie lata.

Panele i płytki LVT MODULARI dzięki swoim bardzo wysokim parametrom użytkowym mogą być szeroko stosowane w przestrzeniach mieszkalnych i komercyjnych.
Kolekcja paneli MODULARI wiernie odwzorowujących naturalną kolorystykę drewna i kamienia pozwala aranżować atrakcyjne, eleganckie, ponadczasowe wnętrza, wprowadzając klasyczną formę z nowoczesnym akcentem i gwarantując wysoką jakość podłóg LVT. Panele MODULARI WOOD pięknie aranżują wnętrza salonów, pomieszczeń reprezentacyjnych i otwartych przestrzeni korytarzy. Panele LVT są nienasiąkliwe, przyklejane na stałe do podłogi doskonale sprawdzają się w miejscach, gdzie inne produkty podłogowe narażone by były na szybkie zniszczenie lub konieczną okresową wymianę: w pomieszczeniach o dużej wilgotności, narażonych na częste zachlapywanie podłogi wodą: w kuchniach i łazienkach lub przestrzeniach, gdzie jest zdecydowanie większe natężenie ruchu: w holach, wnętrzach komercyjnych, restauracjach, przestrzeniach handlowych czy biurowych.
LVT MODULARI to bardzo dobry wybór dla wszystkich, którzy dbając o budżet, oczekują wysokiej jakości produktu i pragną cieszyć się efektowną i stylową podłogą przez długie lata.

Email

satomopole@gmail.com

Telefon

+48 602 45 29 45

Adres

ul. Brynicka 7A
45-920 Opole

ul. Brynicka 7A
45-920 Opole